KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7685163
nr 768 5163
Akvarell
Okänd konstnär, Signerad-95, sträckande änder, 43x61
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 juli 2012
kl 19:49:40
22/7 17:01:19
100 kr
30/7 16:55:52